Матеріально – технічне забезпечення

Матеріально – технічне забезпечення

закладу дошкільної освіти № 5 «Сонечко»

          Загальна площа земельної ділянки становить 0,62 га (6189кв.м), в т.ч.: під забудовами 665 кв.м. та 47 кв.м., проїзджа частина та проходи, майданчики  під подвір’ям  5468 кв.м. Площа будівлі становить 1124,5 кв.м. і включає адміністративно-господарські приміщення: харчоблок, пральня, методичний кабінет та кабінет директора, завідувача господарства, інструктора з фізкультури,  музичного керівника,

медичний блок, навчальні : 6 груп та  музично-спортивна зала.

Територія має огорожу по всьому периметру закладу, достатньо озеленена, безпечна для дітей, відповідає санітарним нормам та правилам пожежної безпеки.

          Кожна група має окремий ізольований ігровий майданчик з тіньовими навісами, малими архітектурними формами, пісочницями та зеленими насадженнями. Надвірні споруди та територію упорядковано згідно вимог безпеки. Клумби засаджено квітами з урахуванням термінів їх цвітіння, кущі регулярно обрізають. Господарський двір ізольований від ігрових майданчиків, має асфальтоване покриття і самостійний в’їзд для службового транспорту.

        Теплопостачання  закладу дошкільної освіти здійснюється від централізованої міської теплової мережі. Система опалення відповідає технічним умовам. Дошкільний заклад забезпечений доброякісною водою. Холодне  водопостачання здійснюється від централізованого міського водогону. Групові кімнати, харчоблок, пральня, туалетні кімнати облаштовані водонаргівачами та кранами-змішувачами та водонаргівачами.

          У всіх приміщеннях змішане освітлення (природне, штучне). Основні гігієнічні вимоги штучного освітлення (достатність, рівномірність розподілу, відсутність блиску) виконуються. Ремонт та технічне обслуговуванням мереж, комунікацій, технологічного обладнання проводиться працівниками групи централізованого господарського обслуговування міста. Встановлено прилади обліку тепла, водопостачання та водовідведення.

          Харчоблок  закладу дошкільної освіти відповідає санітарно-гігієнічним вимогам, має вихід назовні, обладнаний для під’їзду машин та складається з таких приміщень: – кухня (цех для варіння); – комора для зберігання сипучих продуктів; – приміщення для зберігання овочів, фруктів, тари. Харчоблок забезпечено необхідним обладнанням, меблями, посудом, інвентарем, засобами вимірювання, гирями, тарою.

          Технологічне обладнання знаходиться в робочому стані, впродовж останніх років технологічне обладнання харчоблоку оновлюються:

1. Електроплита 1

2. Електром’ясорубка 1

3. Холодильник побутовий 3

4. Водонагрівач електричний 1

5. Виробничі столи (для м’яса, риби, борошняних виробів)

6. Пральню оснащено машинами пральними (2шт.), праскою.

Заклад забезпечено у достатній кількості м’яким інвентарем (постільною білизною, рушниками, спецодягом)