Шановні батьки

Згідно наказу управління освіти м.Ковеля № 68  від 18.05.2022  «Про роботу  закладів  дошкільної освіти Ковельської  МТГ в   літній  період  2022 року в умовах воєнного стану», доводимо  до  вашого відома інформацію щодо тимчасового призупинення та особливостей роботи  закладів дошкільної освіти на літній період в умовах воєнного стану,  а також про можливість переведення дітей в чергові заклади дошкільної освіти.

Наші вихованці матимуть змогу відвідувати ЗДО № 1.

Першочергово в заклад дошкільної освіти в літній період в умовах воєнного стану  зараховуються діти:

– батьки яких є військовослужбовцями ЗСУ, учасниками  бойових дій, загинули в наслідок бойових дій;

– батьки яких офіційно працевлаштовані та не перебувають у відпустці;

– внутрішньо переміщених осіб за місцем тимчасового проживання;

– працівників закладів дошкільної освіти, які задіяні до роботи в чергових садках.

Заяви з підтверджуючими документами прийматимуться 19,  20 та 23 травня.

Комплектацію проводитиметься   з  розрахунку  до 12 дітей  в одній групі. Від нашого закладу одночасно зможуть відвідувати ЗДО № 1  6 (шестеро) дітей.

!!!  Ви повинні розуміти про можливі ризики, які можуть виникнути під час перебування дитини в закладі в умовах воєнного стану в країні.

Під час повітряної тривоги діти перебуватимуть в укритті (підвальне приміщення закладу).

Кожна дитина повинна мати з собою тривожну валізку.

ВМІСТ НЕВІДКЛАДНОЇ    ТРИВОЖНОЇ  ВАЛІЗИ

• бірка, нашита на верхньому одязі з відомостями про дитину (ПІП, адреса, контакти, група крові)

• пляшка води, льодяники, сухе печиво, сухофрукти

• вологі та сухі серветки

• маленький махровий рушничок

• лейкопластир

• ліхтарик (дитячий)

• іграшка

• рекомендовано мати комплект змінної білизни та одягу (шкарпетки, труси, теплий одяг)

Більше інформації отримаєте при написанні заяви.

10 травня, на набережній біля водосховища почалася акція

«Розмалюй своє місто»

Педагоги нашого закладу теж долучились до події.

*****

З приходом весни, наближається одне з найбільших християнських свят — Великдень.
Всі ми чекаємо це свято з піднесеним настроєм, надіями та сподіваннями.
Адже ця подія — Воскресіння Ісуса Христа — є фундаментом віри, яка змінила розвиток та життя людства.

Кожен, хто шанує це свято, отримує надію на порятунок, адже воскрес Христос.
Світле Воскресіння прийнято наповнювати добрими справами, світлими думками та радісним співом і взаємними привітаннями:

“Христос Воскрес!” –  “Воістину Воскрес!”

У нашому місті Ковелі оголошено акцію «Паска для воїна», до якої  долучилися заклади освіти Ковельської територіальної громади.

Працівники нашого закладу теж  долучились до цієї  акції .

Приготували партію запашної пасхальної випічки та імбирного печива.

А також дитячі малюнки-листи на підтримку наших захисників.

Щиро дякуємо ВАМ за захист! Слава Україні. Героям Слава!

*****

З 21 березня  розпочнеться дистанційне навчання.

Чекайте повідомлень від вихователів у чатах груп та на сайті  нашого закладу https://zdo5.kowelrada.gov.ua/dystanczijna-osvita/

Увага! Увага! Увага!

З 24 лютого 2022 року заклади дошкільної освіти не працюють